- COUGAR GAMING

Цена
€42 44 / 83 01 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Входни конектори за захранване - тип | IEC-320 C14 |
| Максимално изходно захранване | 650 W |
| Modular Power Supply | Не |
| Modular Power Supply | No |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Active PFC |
| Вградени устройства | Power Button |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Bronze |
| Efficiency | 87% |
| +5V | 20 A |
| +3.3V | 20 A |
| +12V | 54.1 A (649.2 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 2 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 6 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 2 |
| Външен цвят | Черен |
| 24 пинов конектор | 1 |
| Номинален Входящ Ток | 10 A |
| Box Length (mm) | 580 mm |
| Box Width (mm) | 495 mm |
| Power Device Type | Power Supply |
| Box Height (mm) | 185 mm |
| Power Device Location | Internal |
| 16-pin PCI Express 5.0 (12VHPWR) Connector | 1 |
| Input Voltage | AC 100-240 V |
| Input Frequency | 50/60 Hz |
| Input Power Connectors Quantity | 1 |
| Pack Length (mm) | 187 mm |
| Maximum Output Power | 650 W |
| Pack Width (mm) | 158 mm |
| Power Adapter and Power Supply Features | Active PFC |
| Pack Height (mm) | 165 mm |
| 24-pin Main Connector | 1 |
| 4-pin Peripheral Power Connector | 2 |
| S-ATA Connector | 6 |
| External Color | Black |
| Номинално тегло | 1.8 кг |
| Depth (mm) | 140 mm |
| Height (mm) | 86 mm |
| Width (mm) | 150 mm |
| Nominal Weight | 1.8 kg |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Rated Input Current | 10 A |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Package Type | Retail |
| Input Power Connectors Type | IEC-320 C14 |
| EAN Code | 4711649770181 |
| Built-in Devices | Power Button |
| Тегло | 2.05кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 650 |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Bronze |
| Модулност | Немодулно |
| PCIe захранващи конектори | 2x 6+2-pin |
| Размер на вентилатора | 120 |
| SATA конектори (count) | 6 |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-pin |
| Дължина (mm) | 140 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 2.05кг |
Захранващ блок COUGAR ATLAS 650 – Надеждна мощност за Вашия компютър
Захранващият блок COUGAR ATLAS 650W осигурява стабилна и ефективна мощност, която е от съществено значение за всяка модерна компютърна конфигурация. Със сертификат 80 PLUS Bronze, той гарантира висока енергийна ефективност, намалявайки сметките Ви за електричество и минимизирайки генерирането на топлина. Проектиран за надеждна работа, ATLAS 650 е интелигентен избор за геймърски системи и работни станции от среден клас.
Ключови Предимства
- 80 PLUS Bronze Сертификация — Достига до 87% ефективност, преобразувайки повече енергия в използваема и по-малко в излишна топлина.
- 650W Непрекъсната Мощност — Осигурява достатъчна и стабилна мощност за видеокарти от среден до висок клас и многоядрени процесори.
- Ултра-тих 120мм Вентилатор — Оборудван с усъвършенствана настройка на кривата на вентилатора и автоматичен контрол на скоростта за тиха работа.
- Надеждни Защити — Включва цялостни защити като OVP, UVP, OPP, SCP, OCP и OTP за предпазване на Вашите компоненти.
- Оптимизирана Свързаност — Предлага пълен набор от черни кабели с достатъчна дължина за подредени и ефективни компютърни сглобки.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 650W |
| 80 PLUS Сертификация | Bronze |
| Форм фактор | ATX |
| Модулност | Немодулно |
| Размер на вентилатора | 120 мм |
| Конектор за дънна платка | 1x 24(20+4)-pin |
| CPU Конектори | 2x 8(4+4)-pin |
| PCIe Захранващи Конектори | 2x 8(6+2)-pin |
| SATA Конектори | 6 |
| P-ATA (Molex) Конектори | 2 |
| Размери (Д x Ш x В) | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| Защити | OVP, UVP, OPP, SCP, OCP, OTP |
Какво има в кутията
- Захранващ блок COUGAR ATLAS 650
- Захранващ кабел
- Монтажни винтове
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









